Terapia krok po kroku

Terapia krok po kroku

Fiszki sensoryczne zostały opracowane tak, by kompleksowo wspierać terapię sensoryczną Twojego dziecka. Zapoznaj się z naszą bazą wiedzy jeśli zauważysz, któreś z wymienionych zachowań u swojego dziecka to dobrze trafiłeś do nas na stronę, jesteśmy tu żeby Wam pomóc.

Jeśli będziesz potrzebował spotkania indywidualnego żeby rozwiać wątpliwości, poradzić się, dopytać o coś serdecznie zapraszam Cię na spotkanie online.

Krok 1

Zapoznaj się z bazą wiedzy, która pomoże nam określić nad jakimi obszarami należy popracować u Twojego dziecka.

Krok 2

Wybierz odpowiednie fiszki dla Twojego dziecka.

Krok 3

Praca w domu. Wystarczy 5-10 minut systematycznej pracy w domu. Trzeba tylko wiedzieć nad czym i jak pracować. Terapia w gabinecie jest ważna jednak zależy nam na wypracowaniu zachowań w naturalnych, codziennych, życiowych warunkach i sytuacjach.

Krok 4

Jeśli potrzebujesz konsultacji.

Wizyta online. Jeśli masz wątpliwości, pytania, potrzebę dopytać o coś serdecznie zapraszam Cię na wizytę online.

Jak działać?

Kilka minut zadań w domu potrafi zdziałać “cuda”! Potrafi ułatwić Wam życie rodzinne. Pamiętaj proszę tylko, że ważna jest regularność. Decydując się i kupując fiszki sensoryczne kupujesz rowniż spokój, zrozumienie zachowań dziecka, coraz mniej irytacji i frustracji, że coś “jest nie tak”.

Dziecko zupełnie inaczej pracuje w syutuacji sztucznej, “gabinetowej”, z obcą osobą. Potrafi dłużej skupić się, wysiedzieć przy stoliku. Nam jednak zależy by mechanizmy zachowań, nad którymi będziemy pracować utrwaliły się w sytuacjach spontanicznych, codziennych, życiowych. Aby były trwałe, a nie sztuczne i dopasowane do terapeuty i gabinetu.

Zacznij już dziś

ZOBACZ FISZKI

BAZA WIEDZY